Halı Yıkama

İstanbul içi belirli bölgelerde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınız sipariş üzerine ücretsiz servis aracımızla adresinizden alınarak ve size özel bir numaralandırma ile işleme alınmaktadır. Merkezimize ulaşan halılar türlerine ve kesim ölçülere uygun olan yıkama kategorisine ayrılır. Kategorilere ayrılan halılar özel makinelerle tozlarından arındırılarak ön işlemden geçirilmektedir.
Halılar da lekeler bulunuyorsa lekenin türüne göre uygun leke çıkarıcı malzemeler uygulanarak yıkama makinesine yerleştirilir. Burada tek başına ve hiçbir halı ile temas olmadan defalarca yıkanarak toz ve lekelerden %100 arındırılmaktadır.

Yıkama işlemi sonrası makinede bulunan sıyırma aparatıyla halı tamamen içinde barındırdığı kirli köpükten arındırılarak durulama işlemine geçilir. Durulama işleminde halınıza basınçlı su püskürtülerek tamamen ıslatılır. Durulama bittiğinde ise halılar hav yönüne, yani süpürülen yöne göre tekrar fırçalanır ve ardından da rulo haline getirilerek sıkma işlemine alınır.
Sıkma işleminin sona ermesiyle birlikte halılarınız %95 oranında kurumuş hale getirildikten sonra kapalı mekanlardan oluşan kurutma odamıza asılarak bekletilir.
Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra halılar paketleme bölümüne götürülür ve son kalite kontrol işlemleri yapılarak teslimata hazır hale getirili

Halı yıkama siparişi oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Merhaba...
Hoşgediniz size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by