Dezenfekte

İstanbul içi dezenfeksiyon hizmeti ile bakteri ve mikroplardan kurtulun. Ülkemizde son zamanlarda yayılan salgın hastalıklar nedeniyle dezenfeksiyon büyük sayıda önem kazanmıştır. Araç, Konut, İş yeri gibi alanların dezenfeksiyon hizmetini uzman kadromuz ile temizliyor, sizlere daha güvenilir ve temiz bir ortam sunuyoruz.
Dilara Temizlik olarak şirketimiz toplum sağlığını etkileyen virüs ve bakterilere karşı profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır. Yılların vermiş olduğunuz temizlik hizmeti anlayışı ile İstanbul içi birçok noktaya hizmet götürmekteyiz.

Dezenfeksiyon nedir?
Tüm dünyayı etkisi altına alan ülkemizde hızla yayılan corona virüsü (Covit-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfeksiyon denilmektedir.

Hizmetler

Araç Dezenfeksiyonu
Gripli, veremli, mantarlı hasta, öksüren, elinde yüzlerce bakteri, virüs taşıyan binlerce insanın bindiği otobüsler, metrolar dahil tüm toplu taşıma araçları, mikro organizmaların en kolay bulaşabildiği ve etkili olduğu yerlerdir. Toplu taşıma araçları Nano Dezenfeksiyon ile antibakteriyel hale getirilir.

Konut Dezenfeksiyonu
Yaşam alanlarımız ailemiz özellikle çocuklarımız için çok önemli. Konut ve yaşam alanları kaliteli ekipmanlar ve Nano Dezenfeksiyon ile antibakteriyel hale getirilir.

İş Yeri / Ofis Dezenfeksiyonu
İş yerine giren herkes kendi mikroplarını getirir ve bırakır.İş yerleri,mikro organizmaların en kolay bulaşabildiği ve etkili olduğu alanlardandır. Bunun için en çok zaman geçirilen iş yerleri antibakteriyel hale getirilir.

Call Now ButtonTıkla Ara
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Merhaba...
Hoşgediniz size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by